Brother

Brother Industries Ltd - японська транснаціональна корпорація. Офіси Brother розташовані по всьому світу, а виробничі потужності - в Японії, на Тайвані, в Кореї, Америці, Малайзії, Ірландії і Великобританії.

Історія Brother починається в 1908 році в місті Нагоя з маленької швейної майстерні. Засновник підприємства - Канекіті Ясуї, а в 1925 році його сини Дзіцуіті й Масаесі успадкували бізнес батька. У 1932 році компанія випустила першу швейну машину власного виробництва, за два роки кількість випущених машин зросла в два рази. Вже в 1947 році компанія вийшла на міжнародний ринок. У ці ж роки вона освоює нову ринкову нішу електроприладів: почалося виробництво електричних швейних машинок, фенів, прасок, пилососів, пральних машин та іншої побутової техніки під брендом Brother, включаючи портативні друкарські машинки.

Перша портативна друкарська машинка Brother з'явилася в 1961 році. За кілька років експорт цього продукту перевищив продажі всередині Японії. Друкарська машинка Brother стала еталонним продуктом, як транзисторні приймачі Sony або фотокамери Canon.

У 1966 році компанія випускає перший портативний електронний калькулятор від Brother, а в 1971 створює перший в світі високошвидкісної матричний принтер.

У 2008 році Brother відзначила сторіччя. Друкуючі пристрої (принтери і багатофункціональні пристрої) - основний напрямок, на якому компанія фокусується в даний час. І хоча вже багато років основною продукцією є друкована та факсимільний техніка, на яку припадає понад 70% від загального обороту компанії, Brother як і раніше виробляє швейні машини, з яких почалася її історія.

TZES231
Картридж друку етикеток Brother (TZES231) Клейкі багатошарові стрічки P-touch підвищеної міцності - це значний прорив в маркуванні найскладніших поверхонь. Їх виняткові адгезійні властивості роблять їх ідеальними для найскладніших завдань з етикетування, з якими ви стикаєтеся: нерівні...
424 
В наявності
+
TZE231
Стрічка Brother для принтерів P-Touch (TZE231) Для виробництва цієї стрічки використовувався ексклюзивний процес ламінування і стандартний клей Brother. Ідеально підходить для повсякденних застосувань. Етикетки не відклеюються при нормальному використанні всередині і зовні приміщень, в тому...
416 
Немає у наявності
Бренд
Стан