Акустична система Podspeakers MiniPod біла (PS16112)

MiniPod є одним із найбільш упізнаваних у світі динаміків. З моменту свого запуску на початку 1990-х років MiniPod встановив еталон того, чого можна досягти, відійшовши від традиційної конструкції квадратної коробки.

Унікальна поява MiniPod не відбулося випадково. Сучасний дизайн ілюструє термін «форма слідує за функцією», де кожна з трьох інтегрованих сфер знижує небажаний вплив, яке корпус надає на акустичні характеристики, зазвичай пов'язані з більш традиційними динаміками. В результаті поєднання мягкокупольного твітера з кевларовим динаміком низьких частот виходить динамік, який можна розмістити в будь-якому місці, але при цьому він відтворює високоякісний звук.

Minipod ідеально підходить для установки зі стереофонічним підсилювачем хорошої якості і з AV-ресивером в системі об'ємного звучання. Висока якість звучання в поєднанні з унікальним дизайном робить MiniPod однією з кращих в світі пропозицій для покоління людей, які зацікавлені в стилі і музиці.

Кольори Podspeakers в 2020 році - Matt Black, Matt Red і Satin White. У корпуса матова обробка, а в матеріал додані скляні волокна, що одночасно знижує акустичні резонанси корпусу і підвищує його міцність. В цілому це дає динаміку ще кращу продуктивність.

Низькочастотний динамік з кевларовим дифузором темно-сірого кольору з перевернутою пилозахисною кришкою чудово доповнює сучасний зовнішній вигляд, а для якісної акустики кросовери і компоненти були перепроектовані з AZ в 2019 році. На виході ви отримуєте «повітряний дотик» чистого, але збалансованого вокалу і контрольованого звучання басів, з акустичними особливостями, характерними для Podspeaker.

Поєднуйте "Hoops and Spikes" і підбирайте власний стиль колонок. Вам подобається стиль північних м'яких меблів з дерева? Або, може, більше підходить вид необробленого металу? У вас є можливість вибору того, що відповідає вашому унікальному способу життя. Всі MiniPods в стандартній комплектації поставляються з чорними обручами і алюмінієвими ніжками кольору «м'яке срібло». Але ті, хто хоче свої відчуття від прослуховування зробити більш особистими, може придбати аксесуари інших кольорів:
  • Дерев'яні - Світле дерево або Темний дуб;
  • Алюмінієві - М'яке срібло, М'яке золото, Темний метал, Чорний, Білий.
Незалежно від того, що ви виберете (або залишите стандартну комплектацію), просимо зауважити, що обручі навколо кевлара легко монтуються за допомогою встановлених магнітів, а ніжки Spikes спочатку призначались для поліпшення функціональності резонансу. Незалежності від гучності, вони мінімізують вібрацію від домашнього декору, на відміну від звичайних квадратних колонок.

MiniPods можна прикріпити до стіни або іншої вертикальної поверхні за допомогою додаткового настінного кронштейна MiniPod. Кронштейни спеціально розроблені для полегшення монтажу і поставляються в комплекті з докладними інструкціями. Настінні кронштейни дозволяють регулювати MiniPod по вертикалі на 45 градусів, що робить їх універсальними.
 
Особливості
2-смугова акустична система HiFi
Вдосконалений корпус зі скловолокна
Кольори: чорний матовий, червоний матовий, білий сатиновий
5-дюймовий НЧ-динамік з кевларовим дифузором
Обручі з алюмінію або натурального дерева (за бажанням)

Технічні характеристики
Система: 2-смуговий фронтальний фазоінвертор
Вимога до підсилювача: 10-150 Вт при 8 Ом
Номінальний опір: 4 Ом
Діапазон частот: 55-22 000 Гц
Чутливість: 91 дБ SPL (2,83 В / 1 м)
Динаміки:
- 1" (25 мм) м'який купольний твітер,
- 5" (130 мм) НЧ-динамік з кевларовим дифузором

Комплектація
1 динамік MiniPod
1 чорний обруч
Інструкція користувача
(Ніжки не включені - необов'язково)

Розміри
Ширина: 210 мм
Висота: 340 мм (440 мм з шипами)
Глибина: 200 мм
General characteristics
Condition:
New
Бренд:
Podspeakers
Main characteristics
Amplifier requirement:
10 - 100 watts at 8 ohms
Color:
white
Depth:
200
Design:
front bass reflex
Frequency range:
55 - 22 000 Hz
Height:
340
Nominal resistance:
4 ohm
Sensitivity:
91 дБ SPL (2,83 В / 1 м)
System:
2 stripes
Tweeter:
1" (25 mm) soft dome tweeter
Width:
210
Woofer:
5 "(130 мм) с кевларовым диффузором