PLA пластик Gearlab для 3D-принтера, 1.75mm/1кг PLA Metal 3D filament Aluminium 1kg, (GLB251050)

PLA пластик Gearlab для 3D-принтера, 1.75mm/1кг PLA Metal 3D filament Aluminium 1kg, (GLB251050) 
3D-друк дозволяє створювати прототипи, запасні частини, швидко виготовляти вироби під замовлення будь-якої форми і обрисів. 3D-нитки Gearlab® виготовляються з різних пластикових матеріалів з різними властивостями.
PLA (полімолочна кислота) з наповнювачем Gearlab Metal - це біорозкладаний полімер, отриманий з кукурудзяного крохмалю, що не містить ГМО, в поєднанні з дрібнодисперсним мідним, бронзовим або алюмінієвим порошком, який дозволяє створювати друковані моделі з металевою структурою, яка забезпечує високий блиск при шліфуванні і поліруванні.
Металевий порошок обважнює нитка, тому, незважаючи на використання тих же налаштувань і однакову кількість матеріалу, металеві деталі, надруковані з PLA Metal, будуть важити значно більше, ніж деталі, надруковані з стандартного PLA.
Через те, що нитка з металевим наповненням важче звичайної, її складно використовувати для друку виступів і перекриттів без допоміжного матеріалу.
Металеві нитки PLA мають тенденцію бути дуже абразивними при екструзії, тому стандартне латунне сопло швидко зношується. Обов'язково встановіть сопло зі зносостійкої сталі, щоб ефективно друкувати цією ниткою.
  •  Друк без диму і запаху
  •  Покращена післядрукарська обробка
  •  Легкий друк зі стабільним розміром друку і низькою усадкою матеріалу
  •  Екологічно чистий, біорозкладаний полімер
General characteristics
Condition:
New
Бренд:
Gearlab
Main characteristics
Color:
aluminum
Length:
34000 mm
Manufacturer code:
GLB251050
Material:
polylactic acid (PLA)
Print speed:
90 mm/s
Print temperature:
200° С
Size:
21.2 х 7.6 х 21.4 sm
Thread diameter:
1.75 mm
Thread thickness:
1.75 mm
Type:
plastic
Warranty:
12 months
Weight:
1.31 kg