PLA-пластик Gearlab для 3D-принтера, 2.85mm/1кг. PLA 3D filament Pearl grey 1kg, (GLB251322)

3D-друк дозволяє створювати прототипи, запасні частини, швидко виготовляти вироби під замовлення будь-якої форми і обрисів.
Gearlab Pearl PLA (полімолочна кислота) - це біорозкладаний полімер, отриманий з кукурудзяного крохмалю, що не містить ГМО. Це означає, що предмет, зроблений з PLA, буде повільно розкладатися під впливом вологи, а при падінні в море він повністю розчиниться протягом короткого періоду (від шести місяців до двох років). Для порівняння: руйнування звичайного пластика займає 500-1000 років.
І хоча PLA розкладається у відкритому природному середовищі, варто відзначити, що він дуже надійний при друку і подальшому використанні в будь-якому звичайному застосуванні.
Pearl PLA дозволяє легко друкувати великі деталі завдяки його термостійкості. У той час як звичайний PLA твердий і більш крихкий, Pearl PLA набагато міцніше і пропонує ударну в'язкість у вісім разів вище.
3D-нитка Pearl PLA ідеально підходить для використання в освітніх цілях, а також для корпоративного і приватного створення концепт-продуктів або швидкого моделювання прототипів.
  •  Екологічно чистий біорозкладаний полімер.
  •  Покращена міцність виробів.
  •  Друк без диму і запаху.
  •  Перламутровий ефект для отримання майже сатинованого металевого покриття при поліровці.
General characteristics
Condition:
New
Бренд:
Gearlab
Main characteristics
Color:
grey
Length:
12800 mm
Manufacturer code:
GLB251322
Material:
polylactic acid (PLA)
Print speed:
60 mm/s
Print temperature:
200° С
Size:
21.3 х 7.4 х 21.3 см
Thread diameter:
2.85 mm
Thread thickness:
2.85 mm
Type:
plastic
Warranty:
12 months
Weight:
1.31 kg