Smart LED Twinkly Strings AWW 250, BT+WiFi, Gen II, IP44 (TWS250GOP-BEU)

Ask a question
TWS250GOP-BEU
3 750 
2 846 
You save: 904 ₴
In stock
+
Delivery time

2-3 weeks

ConditionNew BrandTwinkly
Twinkly - це революційна світлодіодна гірлянда, яка втілює найбільш передові технології в оздобленні вашого будинку.

Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний застосунок для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.

Для тих, хто віддає перевагу традиційному і класичному світлу, The Gold Edition дозволяє вибрати ідеальний відтінок і температуру білого, від теплого бурштинового до найхолоднішого чистого крижаного білого кольору. Twinkly Gold Edition створений для того, щоб вивести тепло і елегантність класичних білих відтінків на новий рівень, з виділеним бурштиновим, теплим і холодним білим джерелом світла, що легко встановлюються на кожен окремий світлодіод.

У комплект входить 250 яскравих світлодіодів AWW, контролер Wi-Fi / Bluetooth і сучасний застосунок для смартфонів, в якому легко і швидко можна створювати приголомшливі анімації. Twinkly Gold Edition пропонує широкий спектр чудових ефектів, готових до налаштування та відтворення, а також повний доступ до онлайн-галереї, де нові анімації завжди доступні для завантаження.

Twinkly Gold Edition включає інтеграцію розумного дому з Google Assistant і Amazon Alexa. Пристрої Twinkly можна синхронізувати разом - до 4000 світлодіодів або 10 пристроїв (при хорошому покритті Wi-Fi) - для створення вражаючих декорацій. Для внутрішнього та зовнішнього використання, ступінь захисту IP44.
General characteristics
Condition:
New
Brand:
Twinkly
Main characteristics
Control with:
iOS app, Android app
Controller:
with controller
Glow color:
AWW
IP protection class:
IP44
Kind:
garlands-threads (String-light)
Length of wire with lamps:
20 m
Purpose:
on the door, on the tree, on the house, on the Christmas tree, on the fireplace, on the roof, on the stairs, on the window, on the ceiling, on the pillars, on the facade
Quantity of colors:
3
Quantity of light sources, pcs:
250
The total length of light strings:
23.5 m
Type:
Внутренние,Уличные
Warranty:
12 months
Wire color:
black
Wireless standard:
Bluetooth, Wi-Fi