Smart LED Гірлянда Twinkly Strings RGBW 250, BT+WiFi, Gen II, IP44, кабель чорний TWS250SPP-BEU

Twinkly - це революційна світлодіодна гірлянда, яка втілює найбільш передові технології в оздобленні вашого будинку.

Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і входять в спеціальне видання (Special Edition), так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - широкий спектр RGB (16 мільйонів кольорів разом з теплом класичного білого світла) з абсолютно новим чотирьохканальним джерелом світла RGB + W. Це найбільш повне і досконале втілення технологій в продукті Twinkly RGB + W. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно управляється на кожному світлодіоді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслюючи святковість атмосфери.

У комплект входить 250 яскравих барвистих світлодіодів RGB + W, контролер Wi-Fi / Bluetooth і сучасний застосунок для смартфонів, в якому легко і швидко можна створювати приголомшливі анімації. Twinkly Special Edition пропонує широкий спектр чудових ефектів, готових до налаштування і відтворення, а також повний доступ до онлайн-галереї, де нові анімації завжди доступні для завантаження.

Twinkly Special Edition включає інтеграцію розумного дому з Google Assistant і Amazon Alexa.

Гірлянди Twinkly можна синхронізувати разом - до 4000 світлодіодів або 10 гірлянд (при хорошому покритті Wi-Fi) - для створення вражаючих декорацій. Для внутрішнього та зовнішнього використання, ступінь захисту IP44.
General characteristics
Condition:
New
Бренд:
Twinkly
Main characteristics
Control with:
iOS app, Android app
Controller:
with controller
Glow color:
RGBW
IP protection class:
IP44
Kind:
garlands-threads (String-light)
Length of wire with lamps:
20 m
Purpose:
on the door, on the tree, on the house, on the Christmas tree, on the fireplace, on the roof, on the stairs, on the window, on the ceiling, on the pillars, on the facade
Quantity of colors:
RGBW
Quantity of light sources, pcs:
250
The total length of light strings:
23,5 m
Type:
Внутренние,Уличные
Warranty:
12 months
Wire color:
black
Wireless standard:
Bluetooth, Wi-Fi