Kingston

Американська приватна корпорація Kingston розробляє і виробляє флеш-пам'ять та інші комплектуючі, пов'язані з комп'ютерною пам'яттю.

Kingston володіє 46% світового ринку модулів DRAM і є другим за величиною постачальником флеш-пам'яті, першим постачальником USB-накопичувачів і третім — флеш-карт.

Компанія була заснована 17 жовтня 1987 року тайванськими іммігрантами Джоном Ту і Девідом Саном як відповідь на гостру нестачу чіпів пам'яті для поверхневого монтажу на високотехнологічному ринку. Джон Ту і Девід Сан вийшли на ринок з одним продуктом — модулем пам'яті Single In-line Memory Module (SIMM), який грунтувався на компонентах, виконаних по давно доступній на той час технології наскрізного монтажу. А вже в 1992 році Kingston посіла перше місце як найбільш швидкозростаюча компанія в США за версією журналу «Inc.».

З часу розробки самого першого свого продукту і по сьогоднішній день Kingston встановлює нові стандарти високої якості і надійності. Компанія Kingston — один з найбільших в світі незалежних виробників пристроїв пам'яті. Кількість працівників Kingston перевищує 3000 чоловік. Штаб-квартира знаходиться в Фаунтін Веллі, Каліфорнія, США. У компанії є представництва і виробничі об'єкти в Сполучених Штатах Америки, Великобританії, Ірландії, Тайвані та Китаї.

KTH-PL424S/16G
Оперативна пам'ять Kingston 16 ГБ DDR4 з зареєстрованим модулем ECC (KTH-PL424S / 16G) Надійна пам'ять для вашого сервера Вибір підходящої пам'яті для сервера настільки ж важливий, як і правильний вибір виробника. Серверний модуль пам'яті Kingston наднадійний і знижує сукупну вартість...
4 730 
В наявності
+
Стан