Q Acoustics

Q Acoustics розробляє динаміки з 2006 року. За цей час компанія запропонувала різні лінійки продуктів: від загальнодоступних до високоякісних, від домашнього кінотеатру до революційної бездротової аудіосистеми Q Active.

Новаторська інженерія і геніальна конструкція продуктів Q Acoustics створює максимально реалістичний звук. Q Acoustics створює інноваційні та високопродуктивні динаміки.

У 2006 році була випущена серія 1000 - лінійка корпусних динаміків і домашнього кінотеатру за конкурентноздатною ціною. У 2009 році серія 2000 удосконалила технології попередньої серії і встановила новий стандарт лінійки динаміків.

Потім для поліпшення якості звуку плоских телевізорів були розроблені динамки QTV 2. Динаміки використовували BMR - технологію драйвера з широкою дисперсією, що ідеально підходить для аудіовізуальних пристроїв і забезпечує заповнення всієї кімнати звуком телевізора.

У 2011 році Q Acoustics запустила серію 7000 і переробила серію 2000, яка стала 2000i, в ній були замінені всі чутливі до звуку елементи.

У наступні роки були випущені динаміки Install і Concept. Підлогова акустична система Concept по сьогоднішній день залишається однією з найбільш затребуваних. Компанія починає розробляти активні акустичні системи Hi-Fi з підтримкою Bluetooth.

У 2014 році випущена перша моноблочна акустична панель M4.

У 2019 розробляється стійка «Tensegrity», яка в поєднанні з інтегрованою ізоляційною базою дає одну з найбільш тихих комбінацій корпусу і стійки, і Q B12 - потужний 12-дюймовий сабвуфер, який можна використовувати з будь-яким з динаміків Q Acoustics

У 2020 році випускається динамік Q Active, який побудований на основі трьох основних принципів - універсальності, звуку і дизайну.

QA7460
Акустика M2 Soundbase була розроблена на базі «DМА», що отримала ряд нагород, і з дизайном, який властивий високопрофесійный акустиці Q Acoustics і лінійці саундбарів зокрема. M2 Soundbase забезпечує приголомшливу продуктивність звуку ТВ і особистого аудіопрослуховування. Використовуючи...
СтанНовий БрендQ Acoustics Вага5.8 кг Гарантія12 місяців Додаткові характеристикивідношення сигнал / шум: 85 дБ
7 900 
Немає у наявності
Стан