Розумний датчик дверей і вікон Koogeek DW1 Door/Window Sensor

Koogeek Door & Window Sensor Apple HomeKit - сенсори для вашої безпеки


Кожному хочеться мати впевненість у своїй безпеці, а також безпеці власного будинку під час відсутності. І ці два скромних на вигляд пристрої допоможуть вам її отримати. Купіть Koogeek Door & Window Sensor, щоб бути спокійним за себе, близьких і своє майно. Сенсорні датчики встановлюються на вікна чи двері і відразу повідомлять, як тільки їх намагатимуться відкрити. Розумні сенсори підключаються до фірмового застосунку розробника і системи Apple HomeKit. Далі ви отримуєте на смартфон повідомлення, як тільки двері і вікна відкриваються. Один комплект призначений для однієї точки.

Датчик легко прикріпити. Для цього передбачена липка поверхня з тильного боку. Слідкуйте, щоб відстань між пристроями в закритій позиції двері або вікна було не більше 1,5 см. Інакше сенсор не спрацює. Ви можете придбати кілька комплектів, встановити їх на всі ваші об'єкти і зареєструвати в застосунку під різними іменами. Крім повідомлень, ви в будь-який момент можете зайти в застосунок і перевірити стан вікон і дверей в квартирі по записаних іменах.Додаткові можливості


Але контроль безпеки - не єдина перевага, яке входить в ціну розумних датчиків DW1. Синхронізуйте їх з іншими пристроями Koogeek і зробіть свій будинок ще комфортнішим. Наприклад, можна задати в налаштуваннях програми, щоб:

  • включалося світло, як тільки відкриються двері
  • при відкритті вікна вимикався кондиціонер
  • а при закритті кліматична техніка навпаки включалася

І інші нюанси, які будуть зручні особисто вам.

Серед додаткових можливостей є також корисна функція запису інформації про останні 100 відкриттях / закриттях дверей. Це допоможе вчасно виявити несанкціоноване проникнення, навіть якщо ви пропустили повідомлення. Або просто проконтролювати, коли ваша дитина повертається зі школи.


Джерело живлення


Розумні сенсорні датчики працюють від літієвої батареї типу CR2450. Обов'язково стежте за її зарядом - перевіряйте стан в застосунку. Щоб замінити стару батарею, не обов'язково знімати корпус повністю. Досить підчепити кришку датчика, і вона зніметься.

Використання датчиків на вікнах і вхідних дверях дає масу переваг і збереже ваші нерви в різних ситуаціях. При цьому вони не дорогі, гранично прості у використанні, компактні і акуратно виглядають в інтер'єрі.
Загальні характеристики
Стан:
Новий
Бренд:
Koogeek
Основні характеристики
Бездротовий стандарт:
Wi-Fi
Гарантія:
12 місяців
Додатковий текст:
підтримка Apple HomeKit
Кількість одиниць:
1
Колір:
білий
Країна-виробник товару:
Китай
Сумісна версія ОС:
iOS 9 і вище
Управління через:
застосунок на iOS