Розумний мережевий фільтр Koogeek Smart Outlet Apple HomeKit (O1EU)

Koogeek Smart Outlet Apple HomeKit (O1EU) - мережевий фільтр нового покоління

Кількість побутових приладів і електронних пристроїв в будинку постійно зростає. Ні за робочим столом, ні на кухні неможливо обійтися однією розеткою. Відчуваєте дефіцит вільних портів для підключення? Варто купити Koogeek Smart Outlet Apple HomeKit (O1EU)! Це багатофункціональний пристрій включає в себе 3 розумні розетки і 3 USB виходи, які можна налаштовувати індивідуально.

Можливості та переваги розумного мережевого фільтра

За допомогою Wi-Fi цей пристрій зв'язується з застосунком на вашому смартфоні, де ви будете мати можливість:
  • стежити за роботою підключених приладів
  • ввімкнути або вимкнути їх віддалено
  • контролювати витрату електроенергії
  • задавати графіки і таймери роботи пристроїв
  • контролювати напругу в мережі для захисту обладнання
Крім того, цей практичний виріб дає повний звіт про витрату електроенергії. Можна подивитися інформацію за день або місяць. Завдяки чому з'являється можливість оптимізувати енергоспоживання дому. А ще, з розумними розетками ви завжди будете знати, наскільки коректні рахунки за електрику виставляють вам комунальні служби.

Але, мабуть, головна перевага розумного мережевого фільтра в комфорті для користувача. Всього в кілька кліків ви включите кондиціювання, зміните освітлення, перевірите заряд або живлення електронних пристроїв. Через застосунок створюються унікальні сценарії активності, які будуть відповідати вашому способу життя. Наприклад, приготування кави щоранку о 8:00, автоматичний перехід на нічне освітлення після 23:00. І це далеко не все.

Голосове управління приладами в розумному домі

Подовжувач підтримує управління такими популярними сервісами, як Apple HomeKit, Siri, Google Assistant, Google Home, Alexa, Amazon Echo. Синхронізація гранично проста і вимагає від вас тільки наявності відповідного гаджета. Погодьтеся, хороший функціонал за ціну Koogeek Smart Outlet Apple HomeKit.

Виріб виконаний з міцного пластику, має зручне розташування розеток на достатній дистанції для сучасного обладнання. Кожна Wi-Fi-розетка доповнена світлодіодним індикатором активності і кнопкою ручної активації та деактивації. У комплекті є докладна інструкція, де ви знайдете всю необхідну інформацію.
Загальні характеристики
Стан:
Новий
Бренд:
Koogeek
Основні характеристики
Бездротовий стандарт:
Wi-Fi
Гарантія:
12 місяців
Додатковий текст:
підтримка Apple HomeKit
Кількість одиниць:
1
Колір:
білий
Країна-виробник товару:
Китай
Сумісна версія ОС:
iOS 9 і вище
Управління через:
застосунок на iOS