Мова

Патч-панелі

(11)
  1. Patch Panels-MicroConnect-PP-026-MicroConnect CAT5e 48 port 19 Patch Panel
    MicroConnect CAT5e 48 port 19 Patch Panel
    0,00 ₴
    Unshielded, 8P8C, LSA, Black internal connection technology for LSA insulation displacement terminals
    CAT5e 48 port 19 Patch Panel Дізнатись більше
  2. Patch Panels-MicroConnect-PP-014-MicroConnect 19", CAT6, 24 port
    MicroConnect 19", CAT6, 24 port
    0,00 ₴
    STP Shielded, Black internal connection technology for LSA insulation displacement terminals
    19", CAT6, 24 port Дізнатись більше
  3. Patch Panels-MicroConnect-PP-013-MicroConnect 19", CAT6, 24 port
    MicroConnect 19", CAT6, 24 port
    0,00 ₴
    unshielded, Black internal connection technology for LSA insulation displacement terminals
    19", CAT6, 24 port Дізнатись більше
  4. Patch Panels-MicroConnect-PP-009-MicroConnect Patch Panel CAT 5e 12 port, Grey
    MicroConnect Patch Panel CAT 5e 12 port, Grey
    0,00 ₴
    Patch Panel, STP Shielded, Grey, internal connection technology for LSA insulation displacement terminals
    Patch Panel CAT 5e 12 port, Grey Дізнатись більше
  5. Patch Panels-MicroConnect-PP-007-MicroConnect 19" FTP, Cat.6 patch panel, 24 port
    MicroConnect 19" FTP, Cat.6 patch panel, 24 port
    0,00 ₴
    24 port Krone IDC, Black color
    19" FTP, Cat.6 patch panel, 24 port Дізнатись більше
  6. Patch Panels-MicroConnect-PP-004BLANK-MicroConnect 19" Blank patch panel, 24port, 1U Metal, without cable manager
    MicroConnect 19" Blank patch panel, 24port, 1U Metal, without cable manager
    0,00 ₴
    1U Metal, without cable manager
    19" Blank patch panel, 24port, 1U Metal, without cable manager Дізнатись більше
  7. Patch Panels-MicroConnect-PP-004-MicroConnect 19" UTP Cat.6 patch panel, 24 port, Dual
    MicroConnect 19" UTP Cat.6 patch panel, 24 port, Dual
    0,00 ₴
    24 port Dual IDC
    19" UTP Cat.6 patch panel, 24 port, Dual Дізнатись більше
  8. Patch Panels-MicroConnect-PP-001-MicroConnect UTP Cat.5e Patch panel, 12 port
    MicroConnect UTP Cat.5e Patch panel, 12 port
    0,00 ₴
    Wall-Mounted,110 IDC
    UTP Cat.5e Patch panel, 12 port Дізнатись більше
  9. Patch Panels-PATCHBOX-P60MMAOM41224E-PATCHBOX Plus+ System OM4, 24 ports, 1RU, LC-SC
    PATCHBOX Plus+ System OM4, 24 ports, 1RU, LC-SC
    0,00 ₴
    Plus+ OM4 LC-SC, LC-SC, Black, Polyoxymethylene (POM),Stainless steel, 1U, 19", 1.7 m
    Plus+ System OM4, 24 ports, 1RU, LC-SC Дізнатись більше
  10. Patch Panels-PATCHBOX-P36UTPXC6XX24R-PATCHBOX 365 UTP Red, Cat6
    PATCHBOX 365 UTP Red, Cat6
    0,00 ₴
    365, 10 Gigabit Ethernet, RJ-45, Gold, Cat6, U/UTP (UTP), Black,Red
    365 UTP Red, Cat6 Дізнатись більше

Податок на додану вартість 20% включений у всі ціни.

Державна фіскальна служба України

Способи доставки:

Методи оплати: