Мова

MTP/MPO

(1)
  1. MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2
    MicroConnect Fibre MTP - MTP F-F 10m OS2
    0,00 ₴
    Singlemode, LSZH, 12 Fibers, Polarity A, Polishing : APC, Yellow Дізнатись більше

Податок на додану вартість 20% включений у всі ціни.

Державна фіскальна служба України

Способи доставки:

Методи оплати: