Мова

Інфраструктура

(408)
  1. Network Transceiver Modules-NetApp-X6589-R6-RFB-NetApp 10Gb/s, SFP+, mini-GBIC
    NetApp 10Gb/s, SFP+, mini-GBIC
    0,00 ₴
    **Refurbished**
    10Gb/s, SFP+, mini-GBIC Дізнатись більше
  2. Planet Wireless AP Managed Switch
    Planet Wireless AP Managed Switch
    0,00 ₴
    with 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10G SFP+ Дізнатись більше
  3. Network Antennas-Panorama Antennas-WMMG-7-27-5SP-Panorama Antennas 800-960/1710-2700, 2-5dBi, 2 x SMA plug (male)
    Panorama Antennas 800-960/1710-2700, 2-5dBi, 2 x SMA plug (male)
    0,00 ₴
    5m SP
    800-960/1710-2700, 2-5dBi, 2 x SMA plug (male) Дізнатись більше
  4. Wireless Access Points-Juniper-WLA532-WW-RFB-Juniper AP w/ dual radios 802.11a/b/g/n 3x3 MIMO (3SS), 1x 1000BASe-T 802.3af Poe, 6 int. antennas.
    Juniper AP w/ dual radios 802.11a/b/g/n 3x3 MIMO (3SS), 1x 1000BASe-T 802.3af Poe, 6 int. antennas.
    0,00 ₴
    **Refurbished** 802.11n,3x3 MIMO indoor
    AP w/ dual radios 802.11a/b/g/n 3x3 MIMO (3SS), 1x 1000BASe-T 802.3af Poe, 6 int. antennas. Дізнатись більше
  5. Network Switches-Planet-WGSW-24040-Planet L2/L4 SNMP managed Gigabit Switch 24-port RJ-45 + 4 SFP ports Rack Mount
    Planet L2/L4 SNMP managed Gigabit Switch 24-port RJ-45 + 4 SFP ports Rack Mount
    0,00 ₴
    with 4-port 100/1000X SFP Managed Security Switch(Cybersecurity features)
    L2/L4 SNMP managed Gigabit Switch 24-port RJ-45 + 4 SFP ports Rack Mount Дізнатись більше
  6. Network Switches-Planet-WGSW-20160HP-Planet 16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP / SFP Combo Managed Switch
    Planet 16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP / SFP Combo Managed Switch
    0,00 ₴
    PoE Gigabit Ethernet Switch + 4-Port SFP (230W)
    16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP / SFP Combo Managed Switch Дізнатись більше
  7. Network Switches-Planet-WGS-4215-8P2S-Planet Managed, 8-Port 10/100/1000T, 802.3at, PoE + 2x 100/1000X SFP
    Planet Managed, 8-Port 10/100/1000T, 802.3at, PoE + 2x 100/1000X SFP
    0,00 ₴
    802.3at PoE + 2-P 100/1000X SFP Wall-mount Managed Ethernet Switch (-40 to 75 C, dual power input on 48-56V
    Managed, 8-Port 10/100/1000T, 802.3at, PoE + 2x 100/1000X SFP Дізнатись більше
  8. Network Transceiver Modules-Dell-W125865815-Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm
    Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm
    0,00 ₴
    4Y8DN, Fiber optic, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, Dell
    EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm Дізнатись більше
  9. Network Transceiver Modules-MicroOptics-W125851322-MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MFB-FA20
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MFB-FA20
    0,00 ₴
    Tx1310/Rx1550nm, Singlemode, LC, 20KM **100% Planet Compatible**
    SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MFB-FA20 Дізнатись більше
  10. Network Transceiver Modules-MicroOptics-W125851320-MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 80 km, LC, Compatible with Planet MGB-L80
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 80 km, LC, Compatible with Planet MGB-L80
    0,00 ₴
    1550nm, Singlemode, LC, 80KM **100% Planet Compatible**
    SFP 1.25 Gbps, SMF, 80 km, LC, Compatible with Planet MGB-L80 Дізнатись більше

Податок на додану вартість 20% включений у всі ціни.

Державна фіскальна служба України

Способи доставки:

Методи оплати: